Moja opinia o Moring Slim

Często słyszymy, że aby schudnąć, wystarczy jeść mniej kalorii. To prawda. Przynajmniej w teorii! Ale jak wie każdy, kto był na diecie, w praktyce jest to o wiele bardziej skomplikowane. Dlatego też wiele osób decyduje się na pomoc w procesie odchudzania. Wśród tych wszystkich „cudownych” kapsułek, czasami trudno jest dokonać wyboru. W tym wpisie przedstawię swoją opinie o Moring Slim. Oto moja historia odchudzania!

moring slim naturalne kapsułki odchudzające

Nie będę trzymać nikogo w niepewności: moja opinia o Moring Slim jest zdecydowanie pozytywna. Wynika to z faktu, że dzięki temu suplementowi schudłam 21 kilogramów. Zajęło mi to 4 miesiące i nie doświadczyłam efektu jo-jo.

Nie ukrywając niczego, jest to jeden z produktów odchudzających, które doceniam i które uważam za niezawodne i skuteczne. Niezawodny, ponieważ suplement ten jest produkowany w Europie przez cenioną firmę i jest w sprzedaży od kilku lat. Skuteczne z kilku powodów:

 • Pomaga zmniejszyć uczucie głodu i chęć podjadania między posiłkami. Pozwala to na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii, bez frustracji ścisłą dietą.
 • Kieruje swoje działanie na tkankę tłuszczową. W przeciwieństwie do niektórych tabletek odchudzających, nie traci się ani wody, ani mięśni. Ale masę tłuszczową!
 • Stymuluje przemianę materii: Twój organizm łatwiej eliminuje toksyny. Pomaga to między innymi w walce z cellulitem.

Czy istnieje cudowna kapsułka odchudzająca?

W swoich recenzjach staram się dostarczyć zawsze obiektywne i konkretne dane. Dlatego chcę od razu wyjaśnić tę kwestię: Moring Slim nie jest cudowną tabletką na odchudzanie. Nie jest to w żadnym wypadku magiczny produkt odchudzający, który pozwala schudnąć bez konieczności zmiany stylu życia.

W rzeczywistości, jak wszyscy sprzymierzeńcy odchudzania, Moring Slim jest pomocą. Oznacza to, że jest to pomocna dłoń, która optymalizuje Twoje wysiłki i sprawia, że zadanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Jak zobaczymy bardziej szczegółowo w dalszej części mojego wpisu, kuracja za pomocą Moring Slim wymaga pewnych ustępstw: zrównoważonej diety i minimum sportu.

Uważaj na produkty, które obiecują spektakularne rezultaty w rekordowym czasie! Zbyt szybka utrata wagi jest niebezpieczna dla zdrowia i prowadzi do odzyskania utraconych kilogramów, tzw efektu jo-jo.

Co to jest moringa? Jak działa na odchudzanie?

Jak już wspomniałam, skład Moring Slim to aż 200 mg ekstraktu z moringi, sprowadza się do jednej rodziny składników aktywnych: sprzężonych kwasów linolowych. Za tą nic nie mówiącą nazwą kryje się składnik odżywczy, który wszyscy dobrze znamy: omega-6. Co, jak zapewne wiesz, jest niezbędne dla naszego zdrowia.

Jak zawsze, w odżywianiu, wszystko sprowadza się do równowagi. A omega-6 nie jest wyjątkiem od reguły. W rzeczywistości, spożywanie zbyt dużej ilości tego kwasu tłuszczowego może mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie: zwiększa ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Dobrym sposobem na uregulowanie spożycia omega-6 jest usunięcie z diety wszystkich przetworzonych tłustych pokarmów. Zamiast tego sięgnij po czerwone mięso i produkty mleczne.

    *Dobrze wiedzieć: Powinieneś spożywać maksymalnie 4 razy więcej omega-6 niż omega-3. Dlatego bardzo ważne jest, aby regularnie jeść ryby, które są głównym źródłem omega-3!

Moring Slim dostarcza odpowiednią ilość sprzężonych kwasów linolowych, abyś mógł korzystać z wszystkich zalet omega-6. A jak zobaczymy, jest ich wiele!

Badania naukowe przeprowadzone na temat korzyści płynących z moringi:

Jak już wspomniałam, lubię twarde fakty! Tak więc przeszukałam sieć w poszukiwaniu badań naukowych (oczywiście przeprowadzonych niezależnie) na temat różnych korzyści płynących z konsumpcji …., oto co znalazłam:

 • Szczury karmione moringą (100 mg/kg) przez 3 tygodnie znacznie straciły na wadze, a poziom złego cholesterolu u nich spadł. We wszystkich przypadkach nie zaobserwowano działań niepożądanych związanych z funkcją metaboliczną.
 • Szereg badań klinicznych przeprowadzonych na ludziach wskazuje, że odpowiednie dzienne spożycie moringi przyczynia się do: zwalczania otyłości, zapobiegania niektórym nowotworom (zwłaszcza piersi i jelita grubego), zmniejszenia ryzyka pojawienia się nowotworów oraz obniżenia poziomu glukozy we krwi.

Podsumowując, spożywanie moringi jest doskonałe dla zdrowia, nie tylko dla utraty wagi!

moring slim - efekty odchudzania
Oto moja metamorfoza. Schudłam 21 kilogramów, dzięki pomocy Moring Slim!

Właściwości wyszczuplające składników Moring Slim

Jeśli czytasz tę recenzję o Moring Slim, to dlatego, że chcesz schudnąć. Teraz skupimy się na efektach odchudzania tego produktu:

 • Jak widzieliśmy, odpowiednia dawka znacząco obniża poziom cukru we krwi. Twój apetyt na słodycze jest zatem mniejszy i masz mniejszą tendencję do podjadania między posiłkami (i podjadania deserów!).
 • Niższy poziom cukru we krwi zmniejsza również wiązanie komórek tłuszczowych. Innymi słowy, zamiast magazynować tłuszcz, Twój organizm go eliminuje.
 • Dzięki Moring Slim Twój organizm otrzymuje wysokiej jakości kwasy omega-6, które pomagają przyspieszyć metabolizm. Skutkuje to stopieniem tkanki tłuszczowej, usunięciem toksyn i zwiększeniem dostępnej energii.
 • Moring Slim pomaga zmniejszyć ilość spożywanych kalorii, dostarczając jednocześnie energii potrzebnej do zwiększenia wydatku energetycznego. Pod koniec dnia, bilans kalorii jest ujemny i tracisz na wadze.

Czy Moring Slim jest niebezpieczne dla Twojego zdrowia? Czy występują efekty uboczne?

Jak już wspomniałam na początku, Moring Slim jest wykonany z naturalnych składników, rygorystycznie dobranych. Nie ma więc powodu, dla którego produkt ten miałby być niebezpieczny dla zdrowia. Pamiętaj, że kwasy tłuszczowe są naturalnie obecne w żywności, którą wszyscy spożywamy na co dzień.

Z własnego doświadczenia mogę również powiedzieć, że nigdy nie miałam jakichkolwiek skutków ubocznych. Dobrze się czułam zarówno w trakcie jak i po zakończeniu kuracji. Moim zdaniem produkt ten jest w pełni bezpieczny.

Niemniej jednak, bardzo ważne jest, aby przestrzegać zalecanego dawkowania. Wrócę do tego tematu nieco później w tym wpisie, ale powinieneś już wiedzieć, że nie należy przekraczać zalecanej dawki. Po pierwsze dlatego, że nie pozwoli Ci to przyspieszyć odchudzania. Po drugie, ponieważ może powodować skutki uboczne. Rzeczywiście, wszystkie badania, które znalazłam na temat odchudzającego działania moringi podkreślają znaczenie spożywania ich w odpowiednich stężeniach.

Jakich rezultatów można się spodziewać? Ile można schudnąć?

Kiedy rozpoczynasz dietę, to wyznaczasz sobie cele. A żeby wiedzieć, czy możesz je osiągnąć, zapewne chcesz wiedzieć, ile kilogramów – i w jakim czasie – możesz stracić dzięki Moring Slim.

Chciałabym dać Ci prostą odpowiedź i obiecać, że możesz schudnąć nawet 5 kilogramów w ciągu jednego tygodnia. Niestety byłoby to kłamstwo. Chociaż wszyscy producenci tych produktów to zrobią, nie można dokładnie przewidzieć, ile wagi można stracić z kapsułki diety. Zależy to od wielu czynników.

Ja akurat miałam sporo do zrzucenia, bo aż 20 kilogramów. Łącznie zajęło mi to 4 miesiące. Najwięcej schudłam w drugim miesiącu kuracji, bo aż 8 kg.

Twój wiek, twoja historia, twoje dziedzictwo genetyczne, twoje nawyki żywieniowe i twój styl życia to tylko niektóre z wielu aspektów, które wchodzą w grę, jeśli chodzi o utratę wagi. Te nieodłączne czynniki są niezmienne. Jednak to, co możesz zmienić, to sposób, w jaki prowadzisz swoją dietę z pomocą Moring Slim. Osoba, która podejmuje wysiłek, aby jeść mniej tłustych, cukrowych i słonych pokarmów, na pewno będzie miała lepsze wyniki. To samo dotyczy ćwiczeń fizycznych.

Czas trwania kuracji będzie również określać, jak dużo tkanki tłuszczowej można stracić. Jak możesz sobie wyobrazić, im dłużej stosujesz kurację Moring Slim, tym więcej możesz schudnąć.

Jak działa kuracja odchudzająca z Moring Slim?

Należy przestrzegać dawkowania

Jeśli chcesz zoptymalizować korzyści płynące z Moring Slim, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to upewnić się, że przestrzegasz dawkowania. Jak powiedzieliśmy wcześniej, nie ma sensu zwiększać dawki, jak nie dostaniesz lepsze wyniki. Producent zaleca stosowanie 1 kapsułki dziennie, które należy przyjmować tuż przed posiłkami, popijając dużą szklanką wody.

Czas trwania kuracji Moring Slim zależy od indywidualnych celów i potrzeb. Poniższe wskazówki są wytycznymi, mogą się różnić w zależności od osoby. Ale doświadczenie pokazuje, że :

 • Jeśli chcesz stracić kilka zbędnych kilogramów, czyli mniej niż 5 kg, to miesięczna kuracja jest więcej niż wystarczająca.
 • Jeśli chcesz zrzucić więcej, od 5 do 10 kilogramów, to konieczna jest kuracja trwająca co najmniej 2 miesiące.
 • Wreszcie, jeśli chcesz stracić więcej niż 10 kilogramów, to powinieneś przedłużyć kurację do 4 miesięcy.

Stosuj zrównoważoną dietę

Przestrzeganie dawkowania naturalnego preparatu odchudzającego to podstawa. Ale aby naprawdę zobaczyć przekonujące wyniki, trzeba również podjąć trochę wysiłku na stronie diety!

Ale ogólnie rzecz biorąc, każdy wie, że należy starać się jeść wszystkie rodziny składników odżywczych w sposób zrównoważony. Oznacza to spożywanie owoców i warzyw, ale także zbóż, produktów mlecznych, ryb, roślin strączkowych itp. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do jedzenia tak różnorodnych produktów, istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc Ci stworzyć zbilansowane menu. Większość z nich liczy również spożywane kalorie.

Bądź aktywny fizycznie

Magiczna formuła odchudzania jest dobrze znana: ilość spożywanych kalorii musi być mniejsza niż ilość kalorii zużywanych. W ten sposób ciało będzie czerpać z rezerw znajdujących się na biodrach, w okolicach pasa brzusznego i w udach. Niektórzy ludzie nie wahają się drastycznie zmniejszyć spożycie kalorii. Problem – i zostało to udowodnione – polega na tym, że nie działa to na dłuższą metę.

Rozwiązaniem dla aktywacji spalania tłuszczu jest więc zwiększenie zapotrzebowania kalorycznego. Oznacza to uprawianie jakiegoś sportu. Spokojnie, nie ma potrzeby zapisywania się na siłownię czy trenowania do kolejnego maratonu!

W rzeczywistości, kilka dobrych codziennych nawyków jest więcej niż wystarczające: częstsze wchodzenie po schodach, wysiadanie z autobusu kilka przystanków przed przystankiem, sprzątanie domu w szybkim tempie, granie w berka z dziećmi, itp.

Gdzie warto kupić Moring Slim?

Nie sprzedaję żadnych produktów, niniejsza recenzja Moring Slim służy wyłącznie celom informacyjnym. Jeśli chcesz go kupić, najlepiej udać się bezpośrednio na stronę producenta. Rzeczywiście, jest to najlepsze miejsce, aby zamówić Moring Slim :

 • Skorzystasz z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.
 • Kupując na stronie producenta masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt, a nie podróbkę.
 • Korzystasz z najlepszej ceny: bez prowizji doliczanych przez pośredników.
 • Dostawa jest bezpłatna.

Wreszcie, możesz skorzystać z okazji, aby dowiedzieć się więcej o Moring Slim: oficjalna strona internetowa dostawcy jest pełna przydatnych informacji.

Gdzie warto kupić Moring Slim

Ile kosztuje Moring Slim?

Strona producenta jest tam, gdzie można uzyskać najlepszą cenę. Oczywiście, strona płatności jest całkowicie bezpieczna, więc możesz złożyć zamówienie bez żadnych problemów. W każdym razie, oto cena obowiązująca w momencie pisania tego artykułu: 147 złotych za jedno opakowanie.

Ja akurat kupowałam ten suplement w cenie 294 złotych za opakowanie, więc obecna promocja jest bardzo korzystna.  Mimo tego, że zapłaciłam więcej, to i tak uważam, że były to dobrze wydane pieniądze i było warto, bo osiągnęłam swój cel.

Czy Moring Slim można kupić w aptece?

Wielu z nas jest przyzwyczajonych do tego, że gdy chce kupić suplement diety, udaje się do farmaceuty. To prawda, że dzięki temu możemy zasięgnąć porady u profesjonalisty, a znalezienie produktu w aptece zawsze zwiększa pewność siebie! Nie ma jednak potrzeby szukania Moring Slim w aptekach.

Ten produkt jest dostępny tylko w Internecie. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, powinieneś wiedzieć, że możesz skonsultować się z działem obsługi klienta producenta, który z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wszelkie informacje znajdziesz pod tym adresem www.moring-slim.pl

Opinie i komentarze osób, które testowały Moring Slim

Na sam koniec mojej subiektywnej recenzji, chciałam pokazać też inne punkty widzenia. Aby zaoferować Ci jak najbardziej kompletną opinię na temat Moring Slim, przeszukałam sieć w poszukiwaniu różnych recenzji i opinii od osób, które przetestowały ten produkt. Oto, co udało mi się znaleźć:

    W czasie ciąży przytyłam 20 kilogramów. Myślałam, że szybko znajdę swój rozmiar 36, bo zawsze byłam szczupła, nie uprawiając żadnego sportu i nie pozbawiając się niczego. Ale tak się nie stało… Nie tylko nie schudłam, ale jeszcze bardziej przytyłam! Znajoma poleciła mi Moring Slim. Uważam go za trochę drogi, ale byłam tak zdesperowana, że i tak go zamówiłam. Biorę go od 5 miesięcy i schudłam już 10 kg. Jestem zachwycony. Justyna, 28 lat.

    Zawsze byłam trochę pulchna, ale w zeszłym roku po śmierci mojego ojca zaczęłam sporo przybierać na wadze… Na szczęście w porę się pozbierałam. Zamówiłam 6-miesięczny kurs Moring Slim, zaczęłam ćwiczyć i zmieniłam nawyki żywieniowe. Dziś mam rozmiar S i czuję się świetnie w swoim ciele, czuję się zdrowo. Anna, 41 lat.

    Nie mogłam już znieść diet, zawsze była to ta sama historia: na początku wszystko szło dobrze, szybko chudłam, utrzymywałam wagę przez kilka tygodni, czasem kilka miesięcy. Pewnego dnia mam już dość jedzenia tylko marchewki i kapusty, więc wyrzucam wszystko i wracam do starych nawyków i wagi, którą straciłam. Tym razem jednak zdecydowałam się na Moring Slim. To rekord: 6 miesięcy bez przybrania na wadze, nadal ważę 55 kg, mam 165 cm wzrostu. Kamila, 35 lat.